Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

AKDAĞ (At Kuyruk Sallamaz Zirvesi)

23 Kasım 2019 - 24 Kasım 2019

Antalya ilinin Elmalı bölgesinde bulunan AKDAĞ SİLSİLESİ vadileri, gölleri, dorukları, doğası ve gizemi ile her daim bizi büyülemeye devam etmektedir. Uzun zamandır bölgeye gitmiyorduk..Şimdi tam zamanı.. Özellikle yeni başlayanlar, yürümeyi sevenler için tam bir fırsat.. Göl kenarındaki kamp yerini ise hiç dile getirmiyoruz bile..Doyumsuz manzarası ve enfes havası ile adeta bizi-sizi kendine bağlar.. Hemmen kaydınızı yaptırın ve yaz-kış arası Antalya bölgesinde bu deneyimi edinin…Doğasporları Kulübü olarak Antrenörlerimiz ve İhtisas sahibi rehberlerimiz ile bunu tecrübe ediniz. Ehil olmayan, belgesi bulunmayan, sadece iyi koşullar dağcısı, gps doğacısı olanlardan şiddetle uzak durun. Sorun, sorgulayın..Hayatınız bizim için değerli..Sizin için de olsun ,’))

PROGRAM :

Cuma akşamı 22:00 sularında aracımız Bakırköy istikametinden hareketle yola koyulacak. Güzargahımız üzeri duraklarınızdan alınarak seyahatimiz başlamış olacak.

23 Kasım 2019 Cumartesi sabahı Elmalı’da olacağız. buradaki kahvaltı ve alışveriş için son hazırlıklar yapıldıktan sonra dağ yoluna vuracağız. Göl kenarındaki kamp yerimize gelince çadırları kurup, çevrede küçük gezintiler yapacağız. Kamp ateşi olanağımız olursa tadını çıkartacağız. Ve akşam yemeğimizden sonra erken yatacağız. Çünkü gece zirve için erken kalkılacak.. Lakin zirve için gelmeyenlere bir dayatma yok ,’)

24 Kasım 2019 Pazar saat 03:00 sularında hareket ile rotamıza koyuluyoruz. Dereler, tepeler, vadiler, aşıldıktan sonra asıl zirve kütlesine ilerliyoruz. Hava aydınlanmış olacağı için dönüş kararı alanları kamp yerine göndereceğiz. Rotaya girdikten sonra ağır ağır, yavaş ve seri bir tempo ile doruğa varacağız. Zirvenin adı; At Kuyruk Sallamaz Doruğu..varın neden bu isim diye düşünün. Yanıtını sonra söyleyeceğim… Zirveye öğleden önce ulaşmayı hedefliyoruz. Kutlama, Fotolaşma ve Çevreyi gözlemlemeden sonra süratle inişe geçiyoruz. Kamp alanına geldiğimizde çadırları toplarken dileyen gölün keyfini de çıkartabilir. Yani mevsim koşulları iyi ise göle girilebiliyor. Hava kararmadan yola koyulduğumuzda bedenler yorgun, lakin yüzlerde tatlı bir tebessüm belirecek …

BİLGİ : +90 555 318 8029

Sitemize önce “Yeni Üye” girişi ile WEB Üyeliğinizi oluşturuyorsunuz. Belirlediğiniz şifrenizi unutmayın. Moderatör ONAYINDAN sonra(bu 1 saat ile 24 saat arası sürebilir) siteye girerek ilgili etkinliği seçebiliyorsunuz. “Üye Girişi İle Etkinliğe Katıl”
ibaresini tıklayarak bir defaya bilgilerinizi doldurup, ONAYINIZI yapıyorsunuz. Bir sonraki etkinliklere katılımınız sırasında, sistem bilgileriniz Otomatikman önünüze geldiğinde, yapmanız gereken tek şey onay tuşunu tıklamak oluyor,’) Eğer şifrenizi unutursanız talep etmeniz sonucu, e-mail adresiniz ile yeni şifrenizi belirleyebiliyorsunuz.

GETİRİLMESİ GEREKENLER

• Sırt Çantası, Baton, Çadır, Uyku Tulumu, Mat, Bot, Tozluk
• Eldiven, İç-Orta-Dış Giyim, Bere-Şapka-Buff, Çorap
• Matara, Termos, Kap-Kacak, Ocak-Kartuş, Çakı, Çatal, Kaşık, Kupa
• Koruyucu Dudak ve Yüz Kremleri, Güneş Gözlüğü, Kullandığınız İlaçlar, Şahsi Eşyalarınız
• Alışveriş ve Atıştırmalıklarınızı evden hazırlamanızı salık veririz.. Eksik gedikleri yol üzeri bir marketten ayarlayacağız..
• Yukarıdaki kamp malzemelerinden eksiği olan (çadır gibi) hemmen belirtsin ki ayarlamaya çalışalım..

ÜCRETİ :

Katılıma göre maliyet paylaşımı yapılacak. Yaklaşık 350 Lira civarı gibi bir meblağ düşünülüyor. Kulüp üyesi olmayanlar + 50 Lira ek ödeme yapacaklardır.

Etkinlik Künyesi

Etkinlik Koordinatörü:Sönmez ERKAYA
Kontenjan:20 Kişi ile sınırlıdır.
Katılanlar:5
Yer:Antalya Elmalı

Ulaşım

Aracımız E-5 güzergâhındaki aşağıdaki duraklardan ve size yakın olan noktalardan katılımcıları alacaktır. Kesin hareket saatleri faaliyet gününden bir gün önce katılımcılara ayrıca bildirilecektir.

Durak saatleri yaklaşık verilmiştir. Trafik akışına göre değişkenlik gösterebilir.

İncirli 22:00,
Halıcıoğlu 22:10,
Çağlayan 22:15,
Mecidiyeköy 22:20,
Göztepe 22:40,
Kozyatağı 22:50,
Maltepe 22:55,
Gülsuyu 23:00,
Pendik 23:15,

Uyarılar

Doğal afet, toplumsal olaylar, kaza, araç bozulması gibi bizim dışımızda gelişen durumlardan sorumlu tutulamayız. Bu tip durumlarda erteleme ya da iptal sözkonusu olabilir.

Kulüp etkinliklerimize katılanların doğasporlarını yapmaya engel olucu fiziki-manevi sağlık durumları var ise kesinlikle lider-rehberi bilgilendiriniz.

Kulüp faaliyetlerimizde lüks-konfor-hizmet gibi beklentiler aranmayıp Ekip Uyumu ve Birlikteliğini esas almaktayız. Ticari bir kurum olmadığımızdan bunu özellikle vurgular, aksi davrananların ya da bu ilkeleri kabul etmeyenleri bir sonraki faaliyete alamıyoruz.

Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir. Son dakika iptallerinin haber verilmemesi bizi çok zor durumda bırakmakta aynı zamanda yedek yazılan kişilerin faaliyete katılma şansını da yok etmektedir, bu konuya dikkatinizi çekeriz.

Etkinlik Fotoları

Akdağ
Akdağ
Akdağ

KAYIT İÇİN :

Aşağıdaki form aracılığıyla kayıt yaptırmalısınız. Facebook’dan katılım ibaresini seçmeniz yeterli değildir.
Unutmayın siteye “üye olmak” ayrı, “etkinliğe kayıt” olmak farklı. Bir kere kayıt için istenen bilgileri girdiğinizde, sistem bir sonrakinde sizi tanıyor.

ŞİMDİDEN KEYİFLİ AKTİVİTELER
KLOSDAG İHTİSAS KULÜBÜ

Üye girişi yaptıktan sonra gelen bilgilerinizi kontrol ediniz ve değişiklik varsa ilgili yeri düzelttikten sonra en alttaki Etkinliğe Kayıt Ol tuşuna basınız.

Formu doldurduktan sonra kontrol ediniz ve en alttaki Etkinliğe Kayıt Ol tuşuna basınız.

Adınız

Soyadınız

Email Adres

Cep Tel

Binilecek Durak (Tüm duraklar E-5 ve D100 karayolu güzergahındadır. Belirtildiği takdirde E-5'de belli noktalardan sizi alabiliriz)

TC No

Doğum Tarihiniz

Kan Grubunuz

Acil Durumda Aranacak Kişi Adı-Soyadı ve Yakınlık Derecesi (Etkinliğe katılmayan dışarıdan biri olmalı)

Acil Durumda Aranacak Tel


Detaylar

Başlangıç:
23 Kasım 2019
Bitiş:
24 Kasım 2019
Website:
http://www.klosdag.org

Organizatör

Klosdag İhtisas Kulübü
Website:
http://www.klosdag.org

Henüz bir yanıt yok - "Sorularınızı aşağıda ekleyebilirsiniz"


    Söylemek istediğiniz bir şey mi var?

    HTML kullanılabilir