Ocak | 6 | Kartepe Yürüyüş (Günübirlik) | Adapazarı | Nurcan Köse |
Ocak | 16 | Doğa Sporları Teorik Eğitimi - I | | Klosdag |
Ocak | 19-20 | İnegöl Uludağ İglo Çalışması | Bursa | Klosdag |
Ocak | 23 | Doğa Sporları Teorik Eğitimi -I | | Klosdag |
Ocak | 27 | Cumalıkazık Kanlı Gölet | İznik, Bursa | Yusuf Altaç |
Ocak | 26-31 | Sarıkamış - Çıldır Gölü - Ani Harabeleri ve KARS Etkinliği | Kars | Tanju Uğuztemiz |
Ocak | 27-31 | Şelale Buz Tırmanışı | Erzurum | Klosdag |
Ocak | 30 | Doğa Sporları Teorik Eğitimi - I | | Klosdag |
Şubat | 2 ile 3 | Doğa Sporları Pratik Eğitimi | Hacıllı | Klosdag |
Şubat | 6 | Dağcılık Sporları Teorik Eğitimi - II | | Klosdag |
Şubat | 9 ile 10 | Kemerli Kaçkar | Rize | Recep Kulaber |
Şubat | 10 | Tarihi Yarımada Kültür Turu | İST. | Emre Poyraz |
Şubat | 13 | Dağcılık Sporları Teorik Eğitimi - II | | Klosdag |
Şubat | 20 | Dağcılık Sporları Teorik Eğitimi - II | | Klosdag |
Şubat | 27 | Dağcılık Sporları Teorik Eğitimi - II | | Klosdag |
Mart | 2 ile 3 | Küçük Hacet Dağı - Ilgaz | Çankırı | Klosdag |
Mart | 2 ile 3 | Ilgaz Kayak ve Gezi | Çankırı | Nurcan Köse |
Mart | 6 | Kaya Tırmanış Eğitimi - III | | Klosdag |
Mart | 13 | Kaya Tırmanış Eğitimi - III | | Klosdag |
Mart | 16-17 | Kaya Tırmanış Pratik | Ballıkayalar | Klosdag |
Mart | 18-24 | Cilo/ Süphan-Tendürek (izin durumuna göre) | Hakkari | Mehmet Karagöz |
Mart | 31 | Darlık Barajı Yürüyüş | Şile | Selim Baştüfek |
Nisan | 6 ile 7 | Harmankaya Kamp ve Tırmanış | Bilecik | Klosdag |
Nisan | 9 | Dağcılık Paneli - Barış Manço Kültür Merkezi | Kadıköy | Ömer Tüzel |
Nisan | 13 | II. Kulüp Yıldönümü Kutlaması | Yeşilköy | Klosdag |
Nisan | 14 | Kıyıköy Bahçeköy Manastır | Kırklareli | Yusuf Altaç |
Nisan | 20-21 | Aladağlar | Niğde | Klosdag |
Nisan | 20-23 | Datça Aktivitesi | Muğla | Nurcan Köse |
Nisan | 25 | Dağ Sunumu - Gençlik Sanat Merkezi | Kadıköy | Sönmez Erkaya |
Nisan | 27 | Rafting | Düzce | Klosdag |
Nisan | 28 | Şile Ağva Arası Trekking | Şile/Ağva | Selim Baştüfek |
Mayıs | 1 | Kaplumbağa Kayalıkları | İstanbul | Klosdag |
Mayıs | 4 ile 5 | Frig Yolu Doğada Yürüyüş | Afyon/Eskişehir | Hüseyin Sarı |
Mayıs | 12 | Çilingöz Cennet Şelaleri | Binkılıç/Çatalca | Yusuf Altaç |
Mayıs | 15 | Dağ Sunumu - Gençlik Sanat Merkezi | Kadıköy | Sönmez Erkaya |
Mayıs | 18-19 | Dedegöl Dağ Faaliyeti | Isparta | Klosdag |
Mayıs | 26 | Serindere Kanyonu | Yuvacık/Kocaeli | Nurcan Köse |
Haziran | 1 ile 7 | Olimpos Aktivitesi (Şeker Bayramı) | Antalya | Klosdag |
Haziran | 12 | Dağ Sunumu - Gençlik Sanat Merkezi | Kadıköy | Sönmez Erkaya |
Haziran | 16 | İznik Yürüyüş ve Tırmanış | Bursa | Nurcan Köse |
Haziran | 22-23 | Erciyes Dağı - Kuzey Rota | Kayseri | Klosdag |
Haziran | 30 | Sansarak Kanyonu Yürüyüş | İznik | Nurcan Köse |
Temmuz | 6 ile 7 | Bozcaada | Çanakkale | Nurcan Köse |
Temmuz | 13-15 | Süphan-Artos-Erek Dağı | Van | Klosdag |
Temmuz | 28 | Kazandere Yürüyüş | Kocaeli | Muhittin Gürçay (Nurcan Köse) |
Ağustos | 9 ile 13 | Maçahal-Borçka-Şavşat (Kurban Bayramı) | Artvin | Klosdag |
Ağustos | 31 ile 1 | GökçeAda | Çanakkale | Nurcan Köse |
Eylül | 15 | Senaiye Yürüyüş | İzmit | Selim Baştüfek |
Eylül | 21-22 | Medetsiz Dağı | Mersin | Klosdag |
Eylül | 29 | Erikli yaylası | Çınarcık/Yalova | Nurcan Köse |
Ekim | 9 | Yedigöller (Haftaİçi) | Bolu | Ümit Tetik + Yusuf Altaç |
Ekim | 13 | Göktepe | İzmit | Selim Baştüfek |
Ekim | 19-20 | Hasan Dağı - Yılankar Rotası | Aksaray | Klosdag |
Ekim | 29 | Yedigöller Yürüyüş | Bolu | Yusuf Altaç |
Kasım | 3 | Kurtköy Gemlik Yürüyüş | Bursa | Selim Baştüfek |
Kasım | 9 ile 10 | Kastamonu Mantar Toplama ve Yürüyüş | Kastamonu | Ümit Tetik |
Kasım | 16-17 | AKDAĞ - Kahır Rotası | Antalya | Klosdag |
Aralık | 1 | Ganos Dağı Uçmakdere Yürüyüş Turu | Şarköy | Nurcan Köse |
Aralık | 15 | Kartepe | Kocaeli | Klosdag |
Aralık | 21-22 | Sultan Dağları | Afyon | Klosdag |