Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

İstiklal Yolu Etkinliği

18/02/2021 @ 12:00 - 21/02/2021 @ 12:00

istiklalyolu15
Kastamonu İl Kültür Müdürlüğünden bildirilmiştir.
ŞERİFE BACININ ŞEHİT OLUŞUNUN 100.YILI ANMA YÜRÜYÜŞÜ..
Merhaba Sevgili Arkadaşlar!
Kuruluş ve Kurtulaşa giden ve Büyük Önder ATATÜRK’ün Gözüm cephede Kulağım İnebolu’da dediği ve 100. Yılını büyük bir coşku ve katılımla 2020 Yılı 9-12 Haziran Tarihleri arasında yapacağımız ATATÜRK ve İSTİKLAL YOLU YÜRÜYÜŞÜ’nü maalesef tüm Dünyayı olduğu gibi Ülkemizide etkisine alması nedeniyle iptal etmek zorunda kaldık. 2021 Yılının Şerife Bacının İstiklal Yolunda Cephane taşırken donarak Şehit oluşunun 100. Yılı olması, diğer yandan İnebolu’yu bombalayan iki Yunan Gemisine karşı Yiğit İnebolu Halkının direnişini olan ŞEREF ve KAHRAMANLIK GÜNÜNÜN 100. Yılına denk gelmesi nedeniyle birçok etkinlik yapılacaktır.
Bu etkinlikler kapsamında 18-21 Şubat 2021 Tarihleri arasında Pandemi nedeniyle Maske, Mesafe ve Hijyene dikkat ederek ŞERİFE BACININ ŞEHİT OLUŞUNUN 100. YILINDA 100 ŞERİFE BACI YÜRÜYOR adı altında Yürüyüş yapılacaktır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi il dışından katılacak katılımcılar ulaşımlarını kendileri karşılayacak, bunun dışında 4 gün boyunca iaşeleri ve çadırların taşınması Etkinlik Komitesince karşılanacaktır.
Bu etkinlik 100 kişi ile sınırlıdır ve öncelik Bayan arkadaşlarımızındır. İl Dışından gelecekler için Pandemi nedeniyle Sorun Yaşamamaları için Yol izinleri KASTAMONU VALİLİĞİ Yardımcı olacaktır.

ÜCRETLENDİRME: Etkinlikler Ücretsizdir. Yeme-İçme valilikçe ayarlanmaktadır. Sadece araç maliyeti katılımcılara bölüştürülecektir. Konakta gecelemek isteyen ücretini kendi öder. Dileyen çadırı da tercih edebilir. Lakin kontejan sınırlı. Oda için acele ediniz.

KAYIT ve BİLGİ : Katılımınızın kesin olması için kesinlikle aşağıdaki formu doldurmanız gerekiyor.
Kayıt sonrası oluşan katılımcılar, bu etkinlik için Sanal Gruba(geçici) aktarılıp, tüm detaylar oradan paylaşılacaktır.

Etkinlik Künyesi

Etkinlik Koordinatörü:Sönmez ERKAYA
Kontenjan:20 Kişi ile sınırlıdır.
Katılanlar:8
Yer:Kastamonu

Ulaşım

Aracımız E-5 güzergâhındaki aşağıdaki duraklardan ve size yakın olan noktalardan katılımcıları alacaktır. Kesin hareket saatleri faaliyet gününden bir gün önce katılımcılara ayrıca bildirilecektir.

Durak saatleri yaklaşık verilmiştir. Trafik akışına göre değişkenlik gösterebilir.
DURAK ve SAATLERİ:
Aracımız 07:00 de İncirli’den kalkarak sırası ile
07:15 te Mecidiyeköy
07:30 da Göztepe E5 durağından,
07:40 da Kozyatağı Carrefour karşısından,
07:50 de Bostancı E5 durağından,
08:10 da Maltepe E5 durağından,
08:20 de Kartal E5 durağından,
08:30 de Pendik E5 durağından katılımcılarımızı alacağız.

Uyarılar

Herhangi bir rahatsızlığınız var ise önceden bildirmeniz gerekmektedir(alerji, astım, kalp, sara gibi).

***ETKİNLİKLERDE TEK SORUMLU REHBERDİR.REHBERE FAALİYETE KATILANLARIN UYMASI ZORUNLUDUR.REHBERİN GEREKLİ GÖRMESİ DURUMUNDA FAALİYET SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİNİR.
KATILIMCILARIMIZIN BUNLARI KABUL EDEREK KATILIM SAĞLADIKLARINI BİLMELERİ GEREKMEKTEDİR.***

Tüm katılımcılarımızın, daha sonra sizlere duyurulan saatlerinden 10 dk öncesinde duraklarında olmaları rica olunur.

Etkinlik ile ilgili:

Etkinlik ve duyurularımız ticari amaçlı olmayıp, gönüllülük ve masraf paylaşım esası ile yapılmaktadır. Etkinliklerimiz bireysel faaliyetler kapsamında olup kişinin kendi sorumluluğu kendine aittir. Faaliyetlere sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Hastalık ve ilaç kullanan katılımcılar önceden faaliyet koordinatörüne bilgi vermelidirler. Faaliyetlerimizdeki müşterek maliyetler, katılımcılara eşit paylaştırılmak sureti ile katılım ücreti oluşturulmaktadır. Bu etkinlikler doğa sporu etkinlikleri olduğundan diğer geziler gibi zamanlı planlamalara bire bir uygulanmayabilir. Başlangıç bitiş saatleri trafik ve hava koşullarına göre değişiklikler arz edebilir. Katılımcılarımızın doğaya çıktıklarını ve doğal risklerin olduğunu bilerek faaliyetlere katılmaları gerekmektedir.(sel,yangın,yıldırım düşmesi,yabani hayvan,yön kaybetme vb.) Faaliyetlerde Tek
yetkili ,giderken araca bindiğinizden faaliyet sonu araçtan inene kadar faaliyet lideridir. Faaliyetlere katılan katılımcılar yukarıdaki konuları kabullenmiş sayılacaklardır.

 

HES Kodu Nasıl Alınır

HES kodu üç yöntem ile alınır,

 • Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması (IOS ve Android) ile,
 • 2023 kısa numarasına göndereceğiniz SMS ile;
  • HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlayan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • T.C. Kimlik veya Yabancı Kimlik (99,98,97 ile başlayan) Numarası bulunmayan kişiler için Pasaport bilgileri ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Pasaport Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023’e SMS göndererek,
 • e-Devlet üzeriden buraya tıklayarak,

– e-Devlet üzerinden HES Koduna ait işlemler; üretme, silme, sorgulama ve detaylarını görüntüleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu e-Devlet üzerinden oluşturabilirsiniz veya 18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu SMS ile temin edebilirsiniz.
– Covid-19 salgını nedeni ile yeni normalleşmeler kapsamında yapılacak olan eğitim kampımızda tüm sporcularımızın gerekli kişisel önlemleri almaları gerekmektedir.

Kaynak: TDF

Önceki Etkinlik Fotoğrafları

KAYIT İÇİN :

Aşağıdaki form aracılığıyla kayıt yaptırmalısınız. Facebook’dan katılım ibaresini seçmeniz yeterli değildir.
Unutmayın siteye “üye olmak” ayrı, “etkinliğe kayıt” olmak farklı. Bir kere kayıt için istenen bilgileri girdiğinizde, sistem bir sonrakinde sizi tanıyor.

ŞİMDİDEN KEYİFLİ AKTİVİTELER
KLOSDAG İHTİSAS KULÜBÜ

Detaylar

Başlangıç:
18/02/2021 @ 12:00
Bitiş:
21/02/2021 @ 12:00
Website:
http://www.klosdag.org

Organizatör

Klosdag İhtisas Kulübü
Telefon:
+90 555 318 80 29
E-posta:
iletisim@klosdag.org
Website:
http://www.klosdag.org

Henüz bir yanıt yok - "Sorularınızı aşağıda ekleyebilirsiniz"


  Söylemek istediğiniz bir şey mi var?

  HTML kullanılabilir