Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Munzurlar

16 Mayıs 2020 - 19 Mayıs 2020

Uzun uzun zamanlar vardır.
Uzanır Munzurları hayal edersin.
Uzunca düşünürsün…
Yaylaları, Dağları, Vadileri, İnsanını, Kültürünü…yani uzaar gider..
Ve an gelir, zamanıdır şimdi.
Vakit gelmiştir, mor dağların, yeşil zümrütün, buzul göllerinin diyarına gitme anı …
” bir uzun havadır şu Munzurlar..bir katar gibi dizilir gider ”

PROGRAM :

16 Mayıs 2020 Cumartesi sabahı Elazığ Havalimanı’nda buluşuyoruz. Aracımız ile istikamet Tunceli. Feribot ile Pertev bölgesine geçip, sonrasında Ovacığa varacağız. Kamp yerimiz Munzur Nehrinin kıyısı..Buradaki Gözeleri görüp, çevrede küçük gezintiler yapıyoruz.

17 Mayıs 2020 Pazar, kuvvetli bir kahvaltının ardından yürüyüş başlıyor. Hedefimiz Mercan Vadisi ve Gölleri..Aynı zaman da kamp yerimiz..

18 Mayıs 2020 Pazartesi, Kırkmerdiven bölgesine aktivite gerçekleştiriyoruz.. Suyu, çimeni ve erimeyen buzullar diyarı..

19 Mayıs 2020 Salı, ayrılık vakti.. Dönüşü Erzincan üzerinden yapacağız.. Zaman yeterli olursa ilgili turistik bölgelere de ziyaretimiz olacak..

BİLGİ : +90 555 318 8029
(Kaydınız gerçekleştirildikten sonra, Geçici WhatsApp grubuna dahil edileceksiniz. İrtibat-iletişim genelde bunun üzerinden yürütülecektir.)

Sitemize önce “Yeni Üye” girişi ile WEB Üyeliğinizi oluşturuyorsunuz. Belirlediğiniz şifrenizi unutmayın. Moderatör ONAYINDAN sonra(bu 1 saat ile 24 saat arası sürebilir) siteye girerek ilgili etkinliği seçebiliyorsunuz. “Üye Girişi İle Etkinliğe Katıl”
ibaresini tıklayarak bir defaya bilgilerinizi doldurup, ONAYINIZI yapıyorsunuz. Bir sonraki etkinliklere katılımınız sırasında, sistem bilgileriniz Otomatikman önünüze geldiğinde, yapmanız gereken tek şey onay tuşunu tıklamak oluyor,’) Eğer şifrenizi unutursanız talep etmeniz sonucu, e-mail adresiniz ile yeni şifrenizi belirleyebiliyorsunuz.

Etkinlik Künyesi

Etkinlik Koordinatörü:Sönmez ERKAYA
Kontenjan:25 Kişi ile sınırlıdır.
Katılanlar:4
Yer:Tunceli

Ulaşım

16 Mayıs 2020 Cumartesi sabahı Elazığ Havalimanında buluşuyoruz. Aracımız ile istikamet Tunceli. Feribot ile Pertev bölgesine geçip, sonrasında Ovacığa varacağız. Kamp yerimiz Munzur Nehrinin kıyısı..

Uyarılar

Doğal afet, toplumsal olaylar, kaza, araç bozulması gibi bizim dışımızda gelişen durumlardan sorumlu tutulamayız. Bu tip durumlarda erteleme ya da iptal sözkonusu olabilir.

Kulüp etkinliklerimize katılanların doğasporlarını yapmaya engel olucu fiziki-manevi sağlık durumları var ise kesinlikle lider-rehberi bilgilendiriniz.

Kulüp faaliyetlerimizde lüks-konfor-hizmet gibi beklentiler aranmayıp Ekip Uyumu ve Birlikteliğini esas almaktayız. Ticari bir kurum olmadığımızdan bunu özellikle vurgular, aksi davrananların ya da bu ilkeleri kabul etmeyenleri bir sonraki faaliyete alamıyoruz.

Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir. Son dakika iptallerinin haber verilmemesi bizi çok zor durumda bırakmakta aynı zamanda yedek yazılan kişilerin faaliyete katılma şansını da yok etmektedir, bu konuya dikkatinizi çekeriz.

KAYIT İÇİN :

Aşağıdaki form aracılığıyla kayıt yaptırmalısınız. Facebook’dan katılım ibaresini seçmeniz yeterli değildir.
Unutmayın siteye “üye olmak” ayrı, “etkinliğe kayıt” olmak farklı. Bir kere kayıt için istenen bilgileri girdiğinizde, sistem bir sonrakinde sizi tanıyor.

ŞİMDİDEN KEYİFLİ AKTİVİTELER
KLOSDAG İHTİSAS KULÜBÜ

Üye girişi yaptıktan sonra gelen bilgilerinizi kontrol ediniz ve değişiklik varsa ilgili yeri düzelttikten sonra en alttaki Etkinliğe Kayıt Ol tuşuna basınız.

Formu doldurduktan sonra kontrol ediniz ve en alttaki Etkinliğe Kayıt Ol tuşuna basınız.

Adınız

Soyadınız

Email Adres

Cep Tel

TC No

Doğum Tarihiniz

Kan Grubunuz

Acil Durumda Aranacak Kişi Adı-Soyadı ve Yakınlık Derecesi (Etkinliğe katılmayan dışarıdan biri olmalı)

Acil Durumda Aranacak Tel


Detaylar

Başlangıç:
16 Mayıs 2020
Bitiş:
19 Mayıs 2020
Website:
http://www.klosdag.org

Organizatör

Klosdag İhtisas Kulübü
Website:
http://www.klosdag.org

Henüz bir yanıt yok - "Sorularınızı aşağıda ekleyebilirsiniz"


    Söylemek istediğiniz bir şey mi var?

    HTML kullanılabilir