Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

OLİMPOS ve GEYİKBAYIRI

29/10/2020 - 01/11/2020

olimposvegeyikbayiri
Tüh kaçırdım diyorsanız üzülmeyin tekrar yaparız 😉 Aşağıdaki formu doldurup istek yapın bu etkinliği tekrar yapalım
Önümüzde 29 Ekim ile birleşecek olan 4 günlük bir tatil olanağı var. Mevsim itibari ile en uygun yerin Olimpos ve Geyikbayırı olduğunu düşünüyoruz 🌈🤗
– Kaya Tırmanışı
– Doğa Yürüyüşü
– Çıralı, Yanartaş
– Likya Yolu
– Tahtalı Dağı
– Phasalis, Adrasan
– Tekne Turu
– Korsan Koyu
– Cennet, Dersana ve Hörgüç
– Geyik Sivrisi, Fesleğen Yaylası
– Akyarlar ve Mağarası
– Tatil, Dinlence, Eğlence

ÖNEMLİ UYARI:
Yukarıdaki aktiviteler sadece çoğunluğun ve genel konseptin uygunluğuna göre netleştirilecektir. Bazı aktiviteler etkinlik süresi boyunca geçerli olabildiği gibi iptaller de söz konusudur.
Etkinlik suresince aktivitelerimizin hepsine katilabilir, sadece bir kismini tercih edebilir yahut hicbirine katilmayip kendi tatil dinlencenizi yasayabilirsiniz.
Etkinlik tarihi icersinde kendi aracinizla, diger ulasim imkanlari ile, tam ve yarı zamanlı surece dahil olabilirsiniz.
Kulubumuz bu konu da iptal, erteleme, degisiklik gibi unsurlari yapma hakkina sahiptir. Lutfen bu ögeler de ısrarcı olmayınız. Ticari bir firma degiliz. Kar amaci gutmeyen maliyet paylasimini esas almaktadir. Luks ve Hizmet beklentisi sunmuyoruz. GRUP UYUMU ve EKİP BİRLİKTELİGİNİ temel aliyoruz.
İlkelerimize uymayan, huzursuzluk cikartan, karalayici, yuz kizartici, rahatsiz edici davranis gosteren….gibi kisileri etkinliklere kabul etmiyoruz. Anlayis gostermenizi ve bu konular da yardimci olmanizi ozellikle belirtiyoruz 🙌

PROGRAM :

28 Ekim Carsamba aksami İstanbul’ dan aracimizla yola koyuluyoruz. Kayit sirasinda belirttiginiz duraklarinizdan alinarak maceramiz baslamis oluyor ,’)

29 Ekim Persembe gunu Olimpos’ a varmis oluyoruz. Pansiyonumuza yerlestikten sonra solugu Kaya Tirmanis Bahcesinde aliyoruz..Vakit kalirsa aksam denizine girmeyi ihmal etmiyoruz. Zira aksam yemegimiz hazirlanmis, bizi bekliyor.
Yemek sonrasi, eglenmek isteyenler Hangar- Kaktus gibi Barlar da solugu aliyor…

30 Ekim Cuma sabahi kahvaltimizin ardindan gunun belirlenmis olan etkinligi( tekne turu, kaya tirmanisi, dogayuruyusu….vs.) icin start aliniyor.
Aksam Yanartas yada Sahil de aktivitemiz surecektir.

31 Ekim Cumartesi cevre de ki Adrasan, Korsan Koyu, Akyarlar yada direk Geyikbayiri bolgelerinden birini tercih ediyoruz. İsteme gore ates basi sohbet, wampir oyunu yada Gece Yuruyusu gundeme gelebilir.

01 Kasim Pazar gunu oglene kadar serbest zaman. İster golde yuzmece, ister tirmanmaca yapilabilir. Oglen sonrasi İstanbul donusu icin cantalarimizi aracimiza yerlestiriyoruz. Bedenler yorgun, lakin yuzler de mutlu bir tebessum olusacaktir ☺️

ÜCRETLENDİRME :

– Bungalow Oda(icersinde klima, dus ve wc), Kahvalti, Aksam Yemegi, Ulasim, Rehberlik dahil : 950 Lira.
– Cadır, Ortak dus-wc, Kahvalti, Aksam Yemegi, Ulasim, Rehberlik dahil : 750 Lira.
Web sitemize kaydinizi gerceklestirince sizi bu aktivite için oluşturacağımız gecici WhatsApp grubuna ekliyecegiz. Sonraki bilgilendirmeler bu grup uzerinden iletilecektir…

HES KODU :

Federasyonumuz ve Kulüplerimizin Faaliyetlerinde HES Kodu Uygulaması Zorunluluğu getirilmiştir. Faaliyete katılacak olan tüm katılımcılarımızın HES Kodu alması gerekmektedir. Aşağıdaki adresten HES kodu nasıl alınacağı öğrenilebilir.
https://tdf.gov.tr/25319/federasyonumuz-ve-kuluplerimizin-faaliyetlerinde-hes-kodu-uygulamasi-zorunlulugu/

BİLGİ :

+90 555 318 8029

Etkinlik Künyesi

Etkinlik Koordinatörü:Sönmez ERKAYA
Kontenjan:20 Kişi ile sınırlıdır.
Katılanlar:20
Yer:Antalya Olimpos

Ulaşım

Aracımız E-5 güzergâhındaki aşağıdaki duraklardan ve size yakın olan noktalardan katılımcıları alacaktır. Kesin hareket saatleri faaliyet gününden bir gün önce katılımcılara ayrıca bildirilecektir.

Durak saatleri yaklaşık verilmiştir. Trafik akışına göre değişkenlik gösterebilir.

İncirli 22:00,
Halıcıoğlu 22:10,
Çağlayan 22:15,
Mecidiyeköy 22:20,
Göztepe 22:30,
Kozyatağı 22:50,
Maltepe 23:10,
Gülsuyu 23:15,
Pendik 23:30,

Uyarılar

Doğal afet, toplumsal olaylar, kaza, araç bozulması gibi bizim dışımızda gelişen durumlardan sorumlu tutulamayız. Bu tip durumlarda erteleme ya da iptal sözkonusu olabilir.

Kulüp etkinliklerimize katılanların doğasporlarını yapmaya engel olucu fiziki-manevi sağlık durumları var ise kesinlikle lider-rehberi bilgilendiriniz.

Kulüp faaliyetlerimizde lüks-konfor-hizmet gibi beklentiler aranmayıp Ekip Uyumu ve Birlikteliğini esas almaktayız. Ticari bir kurum olmadığımızdan bunu özellikle vurgular, aksi davrananların ya da bu ilkeleri kabul etmeyenleri bir sonraki faaliyete alamıyoruz.

Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir. Son dakika iptallerinin haber verilmemesi bizi çok zor durumda bırakmakta aynı zamanda yedek yazılan kişilerin faaliyete katılma şansını da yok etmektedir, bu konuya dikkatinizi çekeriz.

HES Kodu Nasıl Alınır

HES kodu üç yöntem ile alınır,

 • Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması (IOS ve Android) ile,
 • 2023 kısa numarasına göndereceğiniz SMS ile;
  • HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlayan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • T.C. Kimlik veya Yabancı Kimlik (99,98,97 ile başlayan) Numarası bulunmayan kişiler için Pasaport bilgileri ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Pasaport Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023’e SMS göndererek,
 • e-Devlet üzeriden buraya tıklayarak,

– e-Devlet üzerinden HES Koduna ait işlemler; üretme, silme, sorgulama ve detaylarını görüntüleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu e-Devlet üzerinden oluşturabilirsiniz veya 18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu SMS ile temin edebilirsiniz.
– Covid-19 salgını nedeni ile yeni normalleşmeler kapsamında yapılacak olan eğitim kampımızda tüm sporcularımızın gerekli kişisel önlemleri almaları gerekmektedir.

Kaynak: TDF

KAYIT İÇİN :

Aşağıdaki form aracılığıyla kayıt yaptırmalısınız. Facebook’dan katılım ibaresini seçmeniz yeterli değildir.
Unutmayın siteye “üye olmak” ayrı, “etkinliğe kayıt” olmak farklı. Bir kere kayıt için istenen bilgileri girdiğinizde, sistem bir sonrakinde sizi tanıyor.

ŞİMDİDEN KEYİFLİ AKTİVİTELER
KLOSDAG İHTİSAS KULÜBÜ

tuhkacirdim
Tüh kaçırdım diyorsanız üzülmeyin tekrar yaparız 😉 Aşağıdaki formu doldurup istek yapın istediğiniz etkinliği yapalım 🙂

  Adınız

  Soyadınız

  Email Adres

  Cep Tel

  Detaylar

  Başlangıç:
  29/10/2020
  Bitiş:
  01/11/2020
  Etkinlik etiketleri:
  Website:
  http://www.klosdag.org

  Organizatör

  Klosdag İhtisas Kulübü
  Telefon:
  +90 555 318 80 29
  E-posta:
  iletisim@klosdag.org
  Website:
  http://www.klosdag.org

  Henüz bir yanıt yok - "Sorularınızı aşağıda ekleyebilirsiniz"


   Söylemek istediğiniz bir şey mi var?

   HTML kullanılabilir