Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

YOGA Dersleri

25/02/2019 @ 20:00 - 21:30

yoga
Tüh kaçırdım diyorsanız üzülmeyin tekrar yaparız 😉 Aşağıdaki formu doldurup istek yapın istediğiniz etkinliği yapalım
” Hayatına Nefes

Yoluna Eylem

Yüreğine Şifa kazandırmak senin elinde…..! ”

Dostlar,
Kış Mevsimine doğru giderken bir yandan hava değişimi bir yandan da ekonomik şartlarımızın zorluğu sizi önceliklerinizden ayırmasın istedik. Aslında bir yandan da bedenimizin ve ruhumuzun da huzura ihtiyacı var; Bu yüzden siz “Klosdag Doğa Sporları” üyelerine bir kampanya yaptık.

Günümüz şartlarında ve özellikle bu coğrafyalarda vücudumuzu çok ihmal etmekteyiz. Sportif aktiviteler yapsak bile temelini dolduramadığımız ve tamamlayıcı çalışmaları yeterince uygulayamadığımız bir gerçektir. Bu yönde sizleri Yoga pratikleri yapmaya davet ediyoruz.

Yoga ve benzeri çalışmaları yapmak kendi vucudumuza yapacağınız en iyi iyiliklerden biridir. Dolaşım sistememizi, iskelet yapımızı ve hatta organlarımızın salgı aktivitelerini çok yönlü destekleyen “Yogik Yaşam” size yeni bir bakış açısı da getirebilmektedir.

Her tür spor dallarını ve aktivitelerini destekleyen, tamamlayan ve bir spor dalına hedef koyduğunuzda ise bu hedeflere sizleri ulaştırmada en sağlıklı metodlarınızın gelişmesine de büyük katkılar sağlayabilmekte. Özellikle sakatlıklarımıza, bedensel ve ruhsal travmalarımıza çok iyi neticeler vermektedir. Yoga Çalışmaları yaparak bedensel algınızı tamamen yönetebilir bir duruma gelebilirsiniz.

YOGA ASHRAM olarak sizlere Yoga Pratikleri yaptırmak ve tanıştırmak bizler içinde güzel bir heyecan olacaktır.

Yoga ASHRAM’ın Kurucusu “Engin Yüce” olarak sizleri bekliyorum.

Engin Yüce Kimdir ?

Engin Yüce 1974 yılında doğmuştur.
Çok küçük yaşlar Karete ve Kungfu ile tanışmış ve Kungfu ile büyük bir aşk yaşarken 16 Yaşına bastığında hayatının bir başka çizgisi olan Yoga ile yeni bir dönüşüm sürecine girmiştir. Kungfu ve Yoga’yı birleştirerek, kendi akımını ve tarzını yaratmıştır.

Bu yolda büyük katkı sağlayan mihenk taşlarından biri de, 1996 yılında İpek Yolu üzerinden Asya’ya varan derin yolculuk deneyimidir. Bu deneyim; yaşam sürecinde büyük faydalar sağlayarak, zihninde yeni kapıları açmıştır.

Üniversitede ekonomi eğitimi aldıktan sonra, uzun bir süre kurumsal hayatta yer alarak, finans üzerine kurumlarda yönetici olarak çalışmıştır. 2002 Yılında ise kurumsal hayatına son vererek; dağlarda ve kırsalda kendine ait meditasyon teknikleri geliştirip, içsel yolculuğunu doğa ile bütünleştirerek, Yoga ve Kung Fu’yu; evren ve insan titreşimi ile farklı bir forma sokmuştur.

2008 Yılında Kadıköy Moda’da Yoga Ashram’ı kurarak, bu zamana kadar 5000’ün üzerinde ders vermiştir. Öğrencilerinin doğadan kopmasını istemediği için, Türkiye’nin ilk yoga kamplarını düzenleyen biri olarak, ortalama 350’ün üzerinde Yoga kampı veya benzeri doğa etkinliği düzenlemiştir.

Engin Yüce, 20 küsür yıldır tüm ezoterik bilgi ve pratiğinin tecrübesiyle Yoga Ashram’da bilgi paylaşımına devam etmektedir. Bu paylaşımın tek taraflı değil, her öğrencisi ile karşılıklı olduğuna inanan ve her geçen gün büyüyen bir enerjiye ve dönüşüme etki ettiğine inanmaktadır.

KAYIT İÇİN :

Aşağıdaki form aracılığıyla kayıt yaptırmalısınız. Facebook’dan katılım ibaresini seçmeniz yeterli değildir.
Unutmayın siteye “üye olmak” ayrı, “etkinliğe kayıt” olmak farklı. Bir kere kayıt için istenen bilgileri girdiğinizde, sistem bir sonrakinde sizi tanıyor.

Şimdiden Sıhhatli Dinamik Yaşamlar…
KLOSDAG İHTİSAS KULÜBÜ

tuhkacirdim
Tüh kaçırdım diyorsanız üzülmeyin tekrar yaparız 😉 Aşağıdaki formu doldurup istek yapın istediğiniz etkinliği yapalım 🙂

  Adınız

  Soyadınız

  Email Adres

  Cep Tel


  Detaylar

  Tarih:
  25/02/2019
  Saat:
  20:00 - 21:30
  Website:
  http://www.klosdag.org

  Organizatör

  Klosdag İhtisas Kulübü
  Telefon:
  +90 555 318 80 29
  E-posta:
  iletisim@klosdag.org
  Website:
  http://www.klosdag.org

  Mekan

  Yoga Ashram
  Dr.Esat ısık cad. No.51-5 Moda Kadıkoy
  Istanbul, Türkiye
  + Google Haritalar
  Telefon:
  0 532 680 50 70
  Website:
  https://www.yogaashramturkey.com

  Henüz bir yanıt yok - "Sorularınızı aşağıda ekleyebilirsiniz"


   Söylemek istediğiniz bir şey mi var?

   HTML kullanılabilir