Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

Doğu Karadeniz Etkinliği

18/10/2021 - 24/10/2021

DoguKaradenizEtkinligi 01
Bu etkinligimiz ile sizleri Karadeniz’in en doğusuna götürüyoruz.
Artvin, Şavşat, Borçka, Maçahel, Yusufeli, Ayder…ve daha birçok eşsiz güzelliği içeren yerler.
Yaylalar, Vadiler, Mağaralar, Şelaleler, Akarsular, Göller, Dağlar, Ormanlar…
Yöresel Yemekleri, Kültürü ve İnsanını yakından tanıma imkanı…
Haydi buyrun programı inceleyelim😃🙌

PROGRAM

1.GÜN: Trabzon’da katılımcılarla buluştuktan sonra aracımızla Ovit Mor Yayla ve Yedi Gölleri geziyoruz. Sonra Yusufeli’ne varıyoruz.
Akşam yemeği ve konaklama Yusufeli’nde.

2.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası Artvin, Ardanuç Cehennem Deresi Kanyonu, Meydancık, Mısırlı Köyü, Papart Vadisi öğle yemeği mangal sefası, Çuripira Yaylası yürüyüşle zirve Maçahel Vadisi köyleri ve Gürcistan sınır köylerinin görülmesi, sonrasında CİTTTA SLOW Şavşat’a varış. Akşam yemeği ve konaklama Şavşat’ta.

3.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası seyir terasından Yavuz Köyü seyrediyoruz. Devamında Kocabey Köyü. Aşağı Koyunlu (Aşağı Süles) Köyüne varıyoruz. Toplamda 4 saatlik bir yürüyüşle Balıklı gölü. Tarihi Tamara odaları. Su Atan Şelalesini gördükten sonra aracımızla Yukarı Koyunlu(Yukarı Süles) köyü ve Utav Gölünü görüyoruz. Agara Mahallesi, dünyanın kalbi olarak anılan Şavşat Karagöl’e varıyoruz. Dilediğimizce gezip görüp, sonrasında Meşeli Köyü, Cirit Düzü, Şavşat’a varıp günümüzü sonlandırıyoruz.

4. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Artvin, Kafkasör ve Kent Ormanı. Cerettepe-Yankı Tepesi fotoğraf çekimi. Mersivan Atabarı Kayak merkezi, Genya Dağına yürüyüş(yürüyüş süremiz 2 saat 2200 metre rakım). Tekrardan Kafkasör, Sitimzara bölgesi Haşivan. Demirciler Çihiyat. Bazat Kayaları, Hatila Vadisi- Cam Teras hatıra fotoğraf çekimi. Fıstıklı-Ormanlı arası özel yürüyüş parkurunda yürüyüş gerçekleştiriyoruz. (6. Km ve süre 3 saat) Yürüyüş Borçka baraj gölüne paralel. Yürüyüş boyunca Sandal ağaçları. Meşe ve Sarı çam ağaçlarının yanı sıra çok sayıda bitki ve ağaç çeşitlerini ve Kanlı Şelaleyi göreceğiz.
Akşam yemeği ve konaklama Marina Tatil köyünde.

5.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Borçka Karagöl’e geçip ağaçların renk değişikliğini görüp resimliyoruz. Ardından Atanoğlu ve Klaskor yaylasına yürüyoruz(süre 3 saat). Sonrasında Macahel Vadisinde, Maral Şelalesini ziyaret ettikten sonra günümüzü sonlandırıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Maçahel’de.

6.GÜN: Sabah kahvaltısı ardından Arhavi Çifte Köprüler ve Mençuna şelalesi. Çamlıhemşin, Çinçuva Köprüsü, Zilkale, Polavit Şelalesi, Ayder, Huser Yaylasına varış. Burada akşam gün batarken güneşin kızılını ve vadide oluşan BULUT DENİZİNİ göreceğiz. Akşam yemeği ve konaklama Ayder’de.

7.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından Çayeli Ağaran Şelalesi ve devamında Sürmene Çay Fabrikasını ziyaret ediyoruz. Hediyelik çaylarımızı alıp, Trabzon hava alanında etkinliği sonlandırıyoruz.

ÜCRETLENDİRME: 3000 TL.
Dahil Olanlar; Transferler, Acenta, Sigorta, Danışmanlık, Rehberlik, Konaklama, 6 Kahvaltı ve Akşam Yemeği, 1 Öğlen Mangal.
Dahil Olmayanlar: Ulaşım(uçak, karayolu…vs.), Öğlen Yemekleri, Program Dışındaki Harcamalarınız.

BİLGİ : +90 555 318 8029
(Kaydınız gerçekleştirildikten sonra, Geçici WhatsApp grubuna dahil edileceksiniz. İrtibat-iletişim genelde bunun üzerinden yürütülecektir.)

Etkinlik Künyesi

Etkinlik Koordinatörü:Sönmez ERKAYA
Kontenjan:20 Kişi ile sınırlıdır.
Katılanlar:5
Yer:Doğu Karadeniz

Ulaşım

Trabzon Havalimanından katılımcılarımızı alıp aracımızla yola koyuluyoruz.

Uyarılar

Herhangi bir rahatsızlığınız var ise önceden bildirmeniz gerekmektedir(alerji, astım, kalp, sara gibi).

***ETKİNLİKLERDE TEK SORUMLU REHBERDİR.REHBERE FAALİYETE KATILANLARIN UYMASI ZORUNLUDUR.REHBERİN GEREKLİ GÖRMESİ DURUMUNDA FAALİYET SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİNİR.
KATILIMCILARIMIZIN BUNLARI KABUL EDEREK KATILIM SAĞLADIKLARINI BİLMELERİ GEREKMEKTEDİR.***

Tüm katılımcılarımızın, daha sonra sizlere duyurulan saatlerinden 10 dk öncesinde duraklarında olmaları rica olunur.

Etkinlik ile ilgili:

Etkinlik ve duyurularımız ticari amaçlı olmayıp, gönüllülük ve masraf paylaşım esası ile yapılmaktadır. Etkinliklerimiz bireysel faaliyetler kapsamında olup kişinin kendi sorumluluğu kendine aittir. Faaliyetlere sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Hastalık ve ilaç kullanan katılımcılar önceden faaliyet koordinatörüne bilgi vermelidirler. Faaliyetlerimizdeki müşterek maliyetler, katılımcılara eşit paylaştırılmak sureti ile katılım ücreti oluşturulmaktadır. Bu etkinlikler doğa sporu etkinlikleri olduğundan diğer geziler gibi zamanlı planlamalara bire bir uygulanmayabilir. Başlangıç bitiş saatleri trafik ve hava koşullarına göre değişiklikler arz edebilir. Katılımcılarımızın doğaya çıktıklarını ve doğal risklerin olduğunu bilerek faaliyetlere katılmaları gerekmektedir.(sel,yangın,yıldırım düşmesi,yabani hayvan,yön kaybetme vb.) Faaliyetlerde Tek
yetkili ,giderken araca bindiğinizden faaliyet sonu araçtan inene kadar faaliyet lideridir. Faaliyetlere katılan katılımcılar yukarıdaki konuları kabullenmiş sayılacaklardır.

 

HES Kodu Nasıl Alınır

HES kodu üç yöntem ile alınır,

 • Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması (IOS ve Android) ile,
 • 2023 kısa numarasına göndereceğiniz SMS ile;
  • HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlayan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,
  • T.C. Kimlik veya Yabancı Kimlik (99,98,97 ile başlayan) Numarası bulunmayan kişiler için Pasaport bilgileri ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Pasaport Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023’e SMS göndererek,
 • e-Devlet üzeriden buraya tıklayarak,

– e-Devlet üzerinden HES Koduna ait işlemler; üretme, silme, sorgulama ve detaylarını görüntüleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu e-Devlet üzerinden oluşturabilirsiniz veya 18 yaş altı çocuklarınız için HES kodunu SMS ile temin edebilirsiniz.
– Covid-19 salgını nedeni ile yeni normalleşmeler kapsamında yapılacak olan eğitim kampımızda tüm sporcularımızın gerekli kişisel önlemleri almaları gerekmektedir.

Kaynak: TDF

Etkinlik Fotoları

KAYIT İÇİN :

Aşağıdaki form aracılığıyla kayıt yaptırmalısınız. Facebook’dan katılım ibaresini seçmeniz yeterli değildir.
Unutmayın siteye “üye olmak” ayrı, “etkinliğe kayıt” olmak farklı. Bir kere kayıt için istenen bilgileri girdiğinizde, sistem bir sonrakinde sizi tanıyor.

ŞİMDİDEN KEYİFLİ AKTİVİTELER
KLOSDAG İHTİSAS KULÜBÜ

Detaylar

Başlangıç:
18/10/2021
Bitiş:
24/10/2021
Website:
http://www.klosdag.org

Organizatör

Klosdag İhtisas Kulübü
Telefon:
+90 555 318 80 29
E-posta:
iletisim@klosdag.org
Website:
http://www.klosdag.org

Henüz bir yanıt yok - "Sorularınızı aşağıda ekleyebilirsiniz"


  Söylemek istediğiniz bir şey mi var?

  HTML kullanılabilir